macOS

ایران گستر در صدد آن است تا اخبار و تکنولوژی های روز IT , اخبار گوگل ,اپلیکیشن های کاربردی (بدافزار ها) یا مفید را در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما عزیزان با مطالعه آنها وارد این دنیای شیرین و پر چالش شوید و آنها را در کسب و کار و زندگی خود به کار گیرید.

سیستم عاملمک او اس Catalina

اپل رسما عرضه سیستم عاملمک او اس Catalinaرا آغاز کرد. از کاتالینا به عنوان یکی از مهم ترین بروزرسانی های macOS یاد می شود چرا که ویژگی های جدیدی را در خود جای داده و می تواند تجربه لذت بخشی از کار با محصولات مجهز به این سیستم عامل را برای کاربران به ارمغان آورد.(ایران گستر)

در مک او اس Catalina آی تیونز به چندین برنامه تجزیه شده و اپل Arcade نیز با بیش از 100 بازی در این نسخه جای گرفته است. با قابلیت Sidebar نیز این امکان برای کاربران فراهم می شود تا بتوانند آیپد خود را به نمایشگر ثانویه مک تبدیل کنند. در ادامه به طور مفصل تر به این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد.(ایران گستر)

  • اپلیکیشن های جداگانه ای برای Music، TV و Podcasts

آی تیونز بعد از چند سال گنجاندن انواع محتوا در خود، بالاخرهبه چندین برنامه تقسیم شد. حال آی تیونز در مک او اس Catalina به اپلیکیشن های مستقل Music، TV و Podcasts تجزیه شده است. قابلیت Finder نیز به گونه ای طراحی شده که از مدیریت دستگاه های iOS نیز پشتیبانی می کند. این امکان برای کاربران فراهم شده تا از طریق سایدبار Finder بتوانند آیفون یا آیپد خود را با کمک قابلیت Locations پیدا کنند.(ایران گستر)

  • Sidecar

نگاهی به 7 ویژگی بارز سیستم عامل مک او اس Catalina

یکی از ویژگی های جدیدی که در مک او اس Catalina تعبیه شده، امکان استفاده از آیپد به عنوان نمایشگر ثانویه برای دستگاه های مک است. از این قابلیت می توان به صورت سیمی و یا بدون سیم (وایرلس) استفاده و ارتباط میان دستگاه ها را برقرار کرد.(ایران گستر)

  • Screen Time

نگاهی به 7 ویژگی بارز سیستم عامل مک او اس Catalina

این ویژگی برای اولین بار در iOS 12 برای مدیریت میزان استفاده از دستگاه های آیفون و آیپد طراحی شد و اکنون راه خود را به دستگاه های مک باز کرده است.(ایران گستر)

  • اپل آرکید

نگاهی به 7 ویژگی بارز سیستم عامل مک او اس Catalina

سرویس آرکید که به همراه نسخه iOS 13 و iPadOS 13 در اختیار کاربران آیفون و آیپد قرار گرفت. اما در نسخه کاتالینا، بیش از 100 بازی به سرویس Arcade در مک اضافه شده که کاربر می تواند کنترلرهای وایرلس ایکس باکس و پلی استیشن 4 Dual Shockرا به آن متصل و استفاده کند.(ایران گستر)

  • Find My

اپلیکیشن جدید Find My تلفیقی از اپلیکیشن های Find My Friends و Find My Phones است. با این قابلیت کاربران می توانند دستگاه های خود را پیدا کنند حتی اگر خاموش باشند.(ایران گستر)

  • اپلیکیشن های بروزرسانی شده

اپل در مک او اس Catalina اپلیکیشن هایی همچون Photos، Reminders، Notes، Mail و Safari را برزورسانی کرده که ارتقای قابلیت های آن ها را به دنبال داشته است. همچنین تغییراتی نیز در قابلیت های امنیتی این سیستم عامل ایجاد شده که از جمله آن ها می توان به ارتقای عملکرد Gatekeeper و Activation Lock به لطف استفاده از تراشه T2 اشاره کرد.(ایران گستر)

  • دسترسی سریع تر

اپل در مک او اس Catalina ویژگی جدیدی را تحت عنوان Voice Control اضافه کرده که با کمک آن، کاربر می تواند هدایت دستگاه های مک خود را از طریق فرامین صوتی در دست بگیرد.(ایران گستر)

آموزش گام به گام و تصویری HTML قسمت بیستم(ایران گستر)

آموزش گام به گام و تصویری HTML قسمت نوزدهم (ایران گستر)

آموزش گام به گام و تصویری HTML قسمت هجدهم (ایران گستر)

های ,گستر ,مک ,قابلیت ,اس ,دستگاه ,ایران گستر ,او اس ,دستگاه های ,اس catalina ,در مک ,برای کاربران فراهم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
king2movie gauxasxiucris ronastarhmy lautumbdachel osram artan123 shryan libertiosym ashkankala